Hakkımızda

Korkmaz Makine, 1988 yılında çeşitli pompa türlerinin imalatı ile sektöre giriş yapmıştır. 1999 yılında lob pompa üretimine başlayarak Türkiye’de bu alanda bir ilke imza atan firmamız, bu tarihten itibaren üretimde ağırlığı lob pompaya vermiştir. 2010 yılında lob pompa, tek üretim kalemi haline getirilerek bu alanda uzmanlaşmaya gidilmiştir.

Kalite/fiyat oranı ile ticari ortaklarına çok büyük avantajlar sunan Korkmaz Makine; kalite ve müşteri memnuniyeti esaslı bir ticaret ve hizmet anlayışını benimsemiştir. Tecrübesi ve üst düzey işçiliğini, zamanında teslim ve satış sonrası hizmet ile müşterilerine sunan firmamız, bu anlayışla dalında örnek firmadır.

Yeniliğe açık, teknolojik gelişmeleri takip eden ve uygulayan, kaliteyi ve güveni birincil öncelik haline getiren Korkmaz Makine, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmuştur. Servis ve yedek parça garantisi ile uygun fiyat politikasını bir arada yürüten firmamız, Türkiye’nin her yerinde ve başta Orta Doğu olmak üzere yurtdışında otuz yıllık tecrübesiyle değerli kullanıcılarımızın hizmetindedir.

YS Tasarım